NAJAVA, 1/4 KUP BIH: Željezničar dočekuje Radnik

U okviru revanš utakmice 1/4 finala Kupa BiH, Željezničar će na Grbavici dočekati ekipu Radnika iz Bijeljine. Susret počinje u 15:00.

Ekipa Željezničara sutra će pokušati odbraniti dobar rezultat ostvaren u Semberiji i tako tražiti prolazak u 1/2  finale Kupa BiH. Pred fudbalerima Radnika je težak zadatak jer se ne mogu pohvaliti s dobrom igrom na gostujućim terenima. U posljednjih pet mečeva u okviru Premijer lige ubilježili su dva poraza i dva remija. Sutrašnji protivnici igraju drugi meč u samo nekoliko dana, a u posljednjem regularnom dijelu prvenstva Radnik će opet doći na megdan Plavima.

Predstojeća utakmica će biti prilika za igrače koji nisu imali dovoljno minutaže u ovoj sezoni a vjerovatno će dobiti svoju šansu, da pokažu što znaju i tako se nametnu treneru najtrofejnijeg tima u ligi kako bi on mogao računati na njih u nastavku sezone.

Kup je naš! Svi na Grbavicu, Grbavica te zove!